İş kadını ile laptop

Seda Kusanaç

İş Kadını

Paylaşımın tadına var, kendine vakit ayır, ödevlerini yapmaya başlarsan değişime adım atarsın. Herşey sende başlar, Burcu Şen de sana farkındalık katar:))

Bir Office Kadın

Özgün Öztürk

İş Kadını

Yeteneklerimi daha derinden inceleme olanağına sahip oldum. Duygularımın hayatımdaki ifadelerini çözüp, dönüştürebilme tekniklerini öğrendim.

Profesyonel Genç Kadın

Hatice Özcan

Kariyer Koçu

Bu programdan elde ettiğim fayda beklediğimin ötesinde oldu. Sağladığım  bu faydada programda yeralan çok güçlü NLP yöntemlerinin payı büyük.  Ancak bu faydada en büyük pay programı düzenleyen Burcu Şen Hanımındır. Gerek programda yer verdiği yöntemlere hakimiyeti, gerek sunumu ve paylaşımcı yönleri ile programın etkisini kat be kat artırdı. Program süresince sürekli bizlerle irtibat halinde olup sorularımıza verdiği hızlı ve net cevaplarla süreçten maksimum verim almamızı sağladı.

_AVS7573.jpg

Meral Kaya

Yoga Eğitmeni

Burcu ilk başladığımızda adeta bir uzman terapist gibi yaklasti.Kendimle ve korkularımla yüzleşmemi sağladı. Bilinçaltına dair korkularımla yüzleştim. Onunla her buluşma terapi gibiydi. Her buluşmayı heyecanla bekledim. Her seansımızda farklı konulara değindik. Kendime inancımı markama güvenimi sağladı. Onunla çalışmak çalışma gibi değil de şefkatli bir bilgenin kendinizi güvenle bırakmanız hissini  yaşatıyor.

Dizüstü bilgisayarda çalışan kadın

Sevgi Hantal

İşe Alım Danışmanı

Burcu Şen ile çalıştığım süreçte samimiyet ve sıcakkanlılıkla deneyimlerini paylaşması, pozitif enerjisi bana kendimi iyi hissettirdi. Ayrıca bana benden daha çok güvenmesi ve potansiyelime olan inancı beni motive etti. 

124110290_10158604584672976_870418890151

Damla Akkaş

KOSGEB Genç Girişimci

Kurumsal hayatta çok tecrübem olmamasından dolayı girişimci olacağımı ifade ettiğimde çok destek alamadım. Fakat Burcu hanım bu noktada yanımda oldu. Zor geçirilen ilk aylarımda bana ve firmama verdiği destekle krizi fırsata çevirdik ve hızlı bir ivme yakaladık.