Mental Güçlenme Zirvesi
10 Mayıs Pzt | Zoom Online

Mental Güçlenme Zirvesi

Türkiye'nin ilk Mental Güçlenme Zirvesi'ne Hoşgeldiniz.
Kayıt Kapalı

Saat ve Yer

10 May 10:00 – 19:10 GMT+3
Zoom Online

Bu Etkinlik Hakkında

TÜRKİYE’NİN İLK MENTAL GÜÇLENME ZİRVESİ 10 MAYIS'TA GERÇEKLEŞECEK!  

Şimdi Mental Güçlenerek İz Bırakma Zamanı!

Özellikle girişimcilik dünyasındaki profesyonellerin Mental olarak güçlenerek Kişisel Markalarını büyütmelerine hizmet eden İYİBİRİZ, mental olarak güçlenmek isteyen, böylece yaşamdaki negatif düşünce yapısından çıkarak pozitif zihin yapısı ile etki alanında yapabileceklerine odaklanan, gerçek potansiyelini parlatmayı seçen herkese yönelik Türkiye'nin ilk Mental Güçlenme Zirvesi'ni düzenliyor. Etkinlik süresince mental güce sahip olmak için zihnen, bedenen, ruhen ve kalben yaşamımıza uygulayabileceğimiz stratejileri öğrenirken, alanında uzman ve farklı disiplinlerden mental güçlenmeyi odağına almış olan danışmanlar bilgilerini ve tecrübelerini uygulamalı atölyelerle katılımcılarımızla paylaşıyor olacaklar.

Mental Güçlenme Zirvesi 10 Mayıs 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirilecektir.

Her sene tekrarlanması planlanan zirvenin ilk odağı "Keşfet, Eyleme Geç, Güçlen-Şimdi Mental Güçlenerek İz Bırakma Zamanı!"

Mental Güçlenerek bu dünyada iz bırakmak isteyen herkes,aşağıdaki linkten sınırlı sayıda ücretsiz davetiyesini alabilir ve kaydını gerçekleştirebilir.

İYİBİRİZ STRATEJİK GELİŞİM VE MARKA DANIŞMANLIĞI HAKKINDA

İyibiriz olarak girişimcilik yolculuğunun belirsizliğinde hayallerini gerçekleştirmek isteyen, ışığını parlatmak isteyen ve iz bırakmak isteyen kişilere mental güçlenme stratejilerini öğreterek kişisel markalarını parlatmalarının yöntemlerini öğretmektedir.

İyibiriz olarak  misyonumuz, mental olarak güçlenme yolculuğunu seçen her bireyin dünyadaki gerçek yaşam amacı ile buluşmasını böylece cesaretle kendi kişisel markasını parlatmasını ve dünyada iyi bir iz bırakmasının yol haritasını paylaşmaktır.

Biletler
Fiyat
Adet
Toplam
  • Mental Güçlenme Zirvesi
    TRY 0
    TRY 0
    0
    TRY 0
ToplamTRY 0

Bu Etkinliği Paylaş