top of page
NLP İLE YENİ BİR SEN, YENİ BİR HAYAT TANITIM SEMİNERİ

30 Ağustos Sal

|

Zoom

NLP İLE YENİ BİR SEN, YENİ BİR HAYAT TANITIM SEMİNERİ

Yeni Bir Sen, Yeni Bir Hayat ile Mucizeleri Yaşamına Nasıl Çekersin? Gelecekte hayalini kurduğun yaşama ulaşmanın ilk yolu Zihin yapının eğitilmiş olmasıdır. İşte bu program seni her açıdan NLP Teknikleri ile güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Saat ve Yer

30 Ağu 2022 20:00 – 21:30

Zoom

Misafirler

Bu Etkinlik Hakkında

YENİ BİR SEN, YENİ BİR HAYAT ile MUCİZELERİ Yaşamına Nasıl Çekersin? 

Gelecekte hayalini kurduğun yaşama ulaşmanın ilk yolu zihin yapının eğitilmiş olmasıdır. 

İyi ya da kötü olaylar yoktur. Eğitimli bir zihin ile mucizeleri yaşayan ya da eğitimsiz bir zihin yapısı ile acı çeken, korkan ve acılardan geçerek, korkarak zaman,para, insan kaybeden bir zihin yapısı vardır. 

Uzun yıllar öğrenen ve başarı odaklı zihin yapısı üzerine çalışan birisi olarak şimdi Seni Mucizeleri yaşadığın Yeni yaşamına hazırlamak için harika bir seminer hazırladım. 

Programın sonunda yaşamındaki mucizeleri kendine çekmen hızlanacak. 

Sen de  yaşamını güzelleştirmek istiyorsan hemen kayıt ol

Program İçeriği:

-Mucizeleri Talep Et, Korkularını Fark Et

-Para Korkunla Barış

-Zihnini Zenginliğe Odakla

-Başarısızlık Korkunla Barış

-Zihnini Başarıya Odakla

-Dişil Gücünle Barış

-Zihnini Yeni İlişkilere Odakla

-Bedeninle Barış ve Zihnini Sağlığa Odakla

-Yeni Bir Sen Vizyonunu Zihnine Kodla 

Programın Özellikleri : NLP nin güçlü metodları ile Zihninizle çalışacağınız ve zihninizi eğiteceğiniz metodları ve uygulamaları içermektedir. 

Program her akşam 20:00-22:00 arasında zoom üzerinden canlı gerçekleştirilir. 

Eğitmen Hakkında:

Merhaba Ben Burcu Şen, NLP  Mindset Stratejist (Zihin Yapısı Stratejisti) olarak 15 sene Koç Holding bünyesinde İnsan Kaynakları Gelişim ,Eğitim ve Strateji Yönetimi üzerine yönetici olarak çalıştıktan sonra girişimcilik yolculuğuna adım attım. 

Yeni hayatıma adapte olurken ilk yaptığım şey Zihnim üzerine çok çalışmak oldu. Parasız kalma korkumu, motivasyonumu yönetmeyi, Başarısızlık korkumla baş etmeyi , kendi değerimi keşfetmeyi ve değerli olduğum ilişkileri kendime çekmeyi hepsini uzun ve profesyonel destekler alarak aşmayı başardım. Tabiki hala öğrenciyim, hala öğreniyorum. Ama bu yolculukta Ericson Koçluk Okulu Profesyonel Koçluk deneyimim, NLP Master PT alanındaki uzmanlık becerim çok yardımcı oldu. Kendimi Bio enerji, eft, access bars, reiki, meditasyonlar, bilinçaltı çalışmaları ile dönüştürmeye devam ettim. Hiçbir zaman tek bir araca körü körüne bağlanmadım. Ve şimdi de sizlerle bir yolculuğa çıkarken eğer doğru rehberiniz bensem sizi içinde bulunduğunuz zorlu süreçten çıkartarak gerçek potansiyelinizle buluşturmayı istiyorum. 

Şimdiden tanıştığıma memnun oldum. 

Sevgiyle Kalın

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

  • Yeni Bir Sen, Yeni Bir Hayat

    ₺0,00

    ₺0,00

    0

    ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page