top of page
SAĞLIĞINI,MOTİVASYONUNU,ENERJİNİ YÜKSELT(ÜCRETSİZ)
SAĞLIĞINI,MOTİVASYONUNU,ENERJİNİ YÜKSELT(ÜCRETSİZ)

04 Eylül Paz

|

Zoom

SAĞLIĞINI,MOTİVASYONUNU,ENERJİNİ YÜKSELT(ÜCRETSİZ)

Uzun zamandır kendini içsel olarak mutsuz, hayattan keyif alamayan bir ruh halinde mi hissediyorsun. Bir yandan içsel sorgulamaların bir yandan dışarıda ki yaşam senin enerjini mi düşürüyor. Şimdi içsel mutluluğunu keşfetme vakti. Haydi Başlayalım.

Saat ve Yer

04 Eyl 2022 20:00 GMT+3 – 05 Eyl 2022 22:00 GMT+3

Zoom

Misafirler

Bu Etkinlik Hakkında

Uzun zamandır kendini içsel olarak mutsuz, hayattan keyif alamayan bir ruh halinde mi hissediyorsun. Bir yandan içsel sorgulamaların bir yandan dışarıda ki yaşam senin enerjini mi düşürüyor. Şimdi içsel mutluluğunu keşfetme vakti. 

Çünkü Sen içinde mutlu olduğunda yaşamda senin etrafında akmaya başlayacak. Sen enerjini yükselttiğinde işlerinde çoğalacak. 

Bu programda mutsuz olmana neden olan kök inanç kalıplarını keşfederek bunları çözmenin nedenlerini bulacaksın. İçsel olarak seni artık mutlu eden eylemleri yaşamına almayı çalışacaksın. 

Haydi başlayalım. 

Eğitmen Hakkında:

Merhaba Ben Burcu Şen,  Mindset Stratejist (Zihin Yapısı Stratejisti) olarak 15 sene Koç Holding bünyesinde İnsan Kaynakları Gelişim ,Eğitim ve Strateji Yönetimi üzerine yönetici olarak çalıştıktan sonra girişimcilik yolculuğuna adım attım.

Yeni hayatıma adapte olurken ilk yaptığım şey Zihnim üzerine çok çalışmak oldu. Parasız kalma korkumu, motivasyonumu yönetmeyi, Başarısızlık korkumla baş etmeyi , kendi değerimi keşfetmeyi ve değerli olduğum ilişkileri kendime çekmeyi hepsini uzun ve profesyonel destekler alarak aşmayı başardım. Tabiki hala öğrenciyim, hala öğreniyorum. Ama bu yolculukta Ericson Koçluk Okulu Profesyonel Koçluk deneyimim, NLP Master PT alanındaki uzmanlık becerim çok yardımcı oldu. Kendimi Bio enerji, eft, access bars, reiki, meditasyonlar, bilinçaltı çalışmaları ile dönüştürmeye devam ettim. Hiçbir zaman tek bir araca körü körüne bağlanmadım. Ve şimdi de sizlerle bir yolculuğa çıkarken eğer doğru rehberiniz bensem sizi içinde bulunduğunuz zorlu süreçten çıkartarak gerçek potansiyelinizle buluşturmayı istiyorum.

Şimdiden tanıştığıma memnun oldum.

Sevgiyle Kalın

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

  • Motivasyonum Enerjim Tavan:)

    ₺0,00

    ₺0,00

    0

    ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page