top of page

DEĞERLI ORTAKLARIMIZ

Kimlerle Çalıştık?

Çevremizdeki birinci sınıf müşterilerle hali hazırda çalışıyor, sizinle de işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz. Alanında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, işletmenizi geliştirmenize ve büyütmenize yardım etmeye hazırdır. Fikir aşamasından uygulamaya kadar birçok konuda deneyime sahibiz. Müşterilerimizi aşağıda görebilir ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

Client 8

ITHAKA

Uzun Vadeli Ortaklık

Bu müşterimiz, küçük ve yerel olan işletmesini büyük ve bölgesel bir işletmeye nasıl dönüştürebileceği konusunda bize danıştı. Yaptığımız işbirliğinin dikkate değer sonuçlar vermesi, bu işletmenin kendi sektöründe lider hale geldiğini görmek bize büyük heyecan veriyor.

Client 2

HEXA

Küçük Bir Başlangıç

Bu müşterimiz, sektöründe geçirdiği uzun yıllardan sonra yeni bir pazara geçiş yapma konusunda yardımımızı istedi. İlk görüşmelerimizden bugüne sürdürdüğümüz işbirliği sayesinde, yeni bir pazara sorunsuz geçiş yapmakla kalmadı, aynı zamanda hiç olmadığı kadar başarılı oldu.

Client 3

TARKO

Yeni Bir Başlangıç

İyibiriz olarak ilk günden beri birlikte çalıştığımız bu müşterimizin kariyer yolculuğuna eşlik etmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Birlikte olağanüstü sonuçlar elde ettik ve işlerinin büyümesini zevkle izledik.

Woman in Suit

C. Kaya

Bu hakkınızda yazılmış bir Müşteri Görüşüdür. Sizinle, hizmetlerinizle ya da işletmenizle ilgili değerlendirmeleri sergilemek için bu alanı kullanın. Sitenizin ziyaretçilerini, sizinle birlikte çalışmak için heyecanlandırın!

İyibiriz 2024 Logom (1) (1)_edited.jpg
bottom of page