Mental Güçlenme Zirvesi Yeni Tasarım.png

Şimdi Mental Güçlenerek

İz Bırakma Zamanı!

Keşfet-Eyleme Geç-Güçlen


İYİBİRİZ olarak içinden geçtiğimiz dönemin zorlu yolculuğundan daha güçlü çıkabilmek, yaşamdaki negatif zihin yapısı yerine pozitif zihin yapısı ile etki alanında yapabileceklerimize odaklanmayı ve gerçek potansiyelini parlatmayı seçen herkesi 10 Mayıs'ta 

Türkiye'nin ilk Mental Güçlenme Zirvesi'ne bekliyoruz.

10 Mayıs'ta zihnen, bedenen, ruhen ve kalben güçlenmek isteyen tüm bireyler Mental Güçlenme Zirvesi'ne davetlidir.

Mental güçlenmeyi odağına almış olan birbirinden farklı disiplindeki uzman danışmanlardan yaşamınıza uygulayabileceğiniz metodları 30 dakikalık uygulamalı atölyeler eşliğinde keşfedecek, eyleme geçerek öğrenecek ve gün bitiminde kendinizi daha güçlenmiş hissedeceksiniz. 

Her sene tekrarlanması planlanan zirveye  

Mental Güçlenerek bu dünyada iz bırakmak isteyen herkes davetlidir. Aşağıdaki linkten sınırlı sayıda ücretsiz davetiyenizi alabilir ve kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Önemli Not: Mental Güçlenme Zirvesi online erişim kayıt linki email adresinize iletilecektir. Lütfen mailin gereksiz e-posta kutusuna düşmediğini kontrol edin. 

Konuşmacılar

Burcu Şen
Burcu Şen

Stratejik Gelişim ve Marka Koçu/NLP Master PT İyibiriz kurucusu olan Burcu Şen, girişimcilerin mental olarak güçlenmesi üzerine danışmanlık ve eğitimler vermektedir. Mental Güçlenme Zirvesi'nde Zihninin "Sınırlarını Keşfet, Mental Güçlen" konusunda uygulamalı atölyesine siz de katılabilirsiniz. Şimdi Sende Kayıt Ol! Aramıza Katıl!

press to zoom
Dr.Eda Uslu
Dr.Eda Uslu

Tıp doktoru olan Eda Uslu; şefkatle, yargılamadan, kariyerinde veya özel yaşamında hedefine ulaşmak isteyenlere güvenli bir paylaşım ortamı sağlayabilmek, en kusursuz gerçekliklerini ortaya çıkarabilmelerine destek verebilmek için katalizör olmak amacı ile Mindfulness uygulamaları ile Mental Güçlenme Zirvesi'nde. Dr. Eda Uslu Mental Güçlenme Zirvesi'nde "Mindfulness ile Mental Güçlen" başlığında bizlerle olacak. Şimdi Sende Zirveye Kayıt Ol! Aramıza Katıl!

press to zoom
Aslı Paksoy
Aslı Paksoy

Aslı Paksoy Psikoloji ve Danışmanlık Merkezinde çocuk-ergen, yetişkin, aile, evlilik ve çift terapisi hizmetleri vermektedir. "Özşevkatli Farkındalık ile Mental Güçlen" başlığında uygulamalı atölye gerçekleştirecek Aslı Paksoy ile Sen de bu farkındalığı yaşayabilirsin. Şimdi Sen de Mental Güçlenme Zirvesi'ne Katıl!

press to zoom
Özgür Atanur
Özgür Atanur

Özgür Atanur,yayıncı,müzik terapist ve müzisyendir. Evrenin konuştuğu dilin frekans ve müzik olduğu inancıyla çok küçük yaşlardan bu yana sesin, ritmin ve ahengin peşinde yolculuk etmektedir. "Müzik Terapi ile Mental Güçlen" konusunda uygulamalı atölyesi ile Özgür Atanur, Mental Güçlenme Zirvesi'nde. Şimdi Sen de Mental Güçlenme Zirvesi'ne Katıl!

press to zoom
Meral Kaya
Meral Kaya

Doula ve Yoga Eğitmeni olan Meral kaya; ulusal ve uluslararası birçok programa katılarak işini aşkla yapan Yoga Uzmanı. "Yoga ile Mental Güçlen" atölyesi ile Mental Güçlenme Zirvesi'nde yer alacak Meral Kaya'nın bu çalışmasını kaçırmayın deriz. Şimdi Sen de Mental Güçlenme Zirvesi'ne Katıl!

press to zoom
Ela Ural
Ela Ural

PsyArt Sanatla Terapisi kurucusu, Uzman Psikolog ve Sanat Terapisti Ela Ural, psikoterapinin herkes için ulaşılabilir ve sürdürülebilir olmasını amaçlamaktadır. "Sanat Terapi ile Mental Güçlen" başlığında Mental Güçlenme Zirvesi'nde olacak Ela Ural'ın bu keyifli atölyesini kaçırmayın deriz. Şimdi Sen de Mental Güçlenme Zirvesi'ne Katıl!

press to zoom
Gamze Ekinci
Gamze Ekinci

Diyetisyen Gamze Ekinci, beslenme ve diyet uzmanı olarak "Temiz Beslenme" alanında uzmandır. Obezite, yeme davranışı bozuklukları,kalp ve tiroid hastalıklarında beslenme alanlarında uzmandır. Yeme alışkanlıklarımızın mental gücümüz üzerindeki etkileri üzerine uzmanlık bilgilerini paylaşacak olan Gamze Ekinci, "Temiz Beslen,Mental Güçlen" konusunda bizlerle olacak. Şimdi Sen de Mental Güçlenme Zirvesi'ne katıl!

press to zoom
Seda Nur Çelik
Seda Nur Çelik

"Hayallerini İzle, Onlar Yolu Biliyor" mottosu ile Seda Nur Çelik Mental Güçlenme Zirvesi'nde. Bir yıl kadar kısa bir sürede dünyada bilinen en zor yarışları bitirip, daha ekstrem yarışlarda adını duyurmayı başaran Seda Nur Çelik, 3 ülkenin geçildiği toplam 10bin irtifa farkı olan UTMB yarışı gibi özel irade, dayanıklılık gerektiren; dünyada sayılı sporcunun başarabildiği yarışları başarmıştır. Seda Nur Çelik'in "Çelik Kal,Mental Güçlen" başlığındaki uygulamalı atölyesini kaçırmayın.

press to zoom
Eda Çarmıklı
Eda Çarmıklı

Eda, yaşamında “yapıcı” yaklaşımı ve “insanlığa inancı“ kendine pusula edinmiştir. Öğrendiği kalıplar doğrultusunda işletme ve kendi içindeki sesi araştırmak amacı ile ise iç mimari tahsillerini yapmıştır. Kurumsal tecrübeleri devamında hayatı ve hayattaki varlığını sorgulamaya sevdalı, gelişime odaklı kişiliği sayesinde her zaman kendi sesini duyurabildiği, kendine özgü patikalar çizebildiği yolu aramıştır. Eda Çarmıklı, Mental Güçlenme Zirvesi'nde. Şimdi Sen de Zirve'de yerini al.

press to zoom
Mine Dedekoca
Mine Dedekoca

Happy Work Studio kurucusu olan Mine Dedekoca,uzun yıllar kurumsal firmalarda farklı projelerde yer almıştır. İşin geleceği ve Freelance çalışma konusunda uzman olan Minededekoca Mental Güçlenme Zirvesi'nde "Etiketlerinden Arın,Mental Güçlen" diyecek. Şimdi Sen de Mental Güçlenme Zirvesi'ne Katıl!

press to zoom
Nehir Südoğan
Nehir Südoğan

Nehir, Human Design Farklılaşma bilimi alanında uzman ve Profesyonel Nefes Koçu'dur. Kim olduğumuzu bildiğimize inandık, planlar yaptık, rotalar çizdik ama bir sorun vardı; yolculuğumuzu yaptığımız bu beden, yola direniyordu... Peki ya yolu bilen biz değilsek, inandıklarımızın ötesini de başka bir yolculuk varsa... Human Design işte bizi zihnimizin bildiklerin ötesinde gerçek yolculuğumuza çıkartıyor. Nehir, Mental Güçlenme Zirvesi'nde "Human Design ile Mental Güçlen" anlatıyor.

press to zoom
Selda Soytürk
Selda Soytürk

Selda Soytürk, Türkiye'nin ilk ve tek sertifikalı The Journey/Bilinçaltına yolculuk uzmanıdır. Mezuniyetinden sonra 5 yıl süren ABD macerasına gözü kapalı atladı. 15 yıla yakın kurumsal hayatının devamında bir gün okuduğu bir kitapla hayatı değişti. 1,5 yıl İngiltere'de The Journey Uzmanı olmaya hak kazandı. Beynin neleri başarabileceğine özel çalışmaları ile farklılaşan Selda Soytürk, Mental Güçlenme Zirvesi'nde "Duygularını Yöneterek Mental Güçlen" diyecek. Şimdi Sen de Zirveye katıl!

press to zoom

Mental Güçlenme Zirvesi Programı

10:00-10:15 Açılış 

Burcu Şen-Mental Güçlenme Zirvesi Kurucusu&Stratejik Gelişim-Marka Koçu-Nlp Master PT

10:20-10:50 Mindfulness ile Mental Güçlen

Dr. Eda Uslu-Tıp Doktoru-Mindfullness Eğitmeni

11:00-11:30 Özşefkatli Farkındalık ile Mental Güçlen

Aslı Paksoy-Psikolog

11:40-12:10 Üstel İnsan Bilinci ile Mental Güçlen

Eda Çarmıklı-Joint İdea İş Ortağı

12:20-12:50 Müzik Terapi ile Mental Güçlen

Özgür Atanur-Yayıncı,Müzisyen,Eğitmen

13:00-13:30 Yoga ile Mental Güçlen

Meral Kaya-Doula ve Yoga Eğitmeni, Uzmanı

14:00-14:30 Duygularını Yöneterek Mental Güçlen

Selda Soytürk-The Journey Bilinçaltı Uzmanı

14:40-15:10 Sanat Terapi ile Mental Güçlen

Ela Ural -Uzman Psikolog, Sanat Terapisti

15:20-15:50 Temiz Beslenerek Mental Güçlen

Gamze Ekinci -Beslenme Uzmanı&Gıda Mühendisi

16:00-16:30 Steel Speed ile Mental Güçlen

Seda Nur Çelik -Desert Ultra Maraton 270K Ödüllü Çelik Kadın

16:40-17:10 Human Designını Bilerek Mental Güçlen

Nehir Südoğan -Nefes&Human Design Yaşama Danışmanı

17:20-17:50 Etiketlerinden Arın, Mental Güçlen

Mine Dedekoca -İşyeri Dönüşüm Küratörü

18:00-18:30 Geleceği Vizyonlayarak, Mental Güçlen

Burcu Şen-İyibiriz Stratejik Gelişim&Marka Danışmanlığı Kurucu

Mental Güçlenme Zirvesi

  • Dijitalde Markalaşma Stratejileri
    01 Eki 13:00 – 15:00
    zoom
    Dijital dünyada markanızı diğer markalardan nasıl farklılaştırırsınız? Daha fazlası bu eğitimde